zajímavé auto-moto služby

Autopůjčovna v Olomouci

Rádi byste si půjčili auto či dodávku? Vyberte si autopůjčovnu dodávek v Olomouci. Vybrat si můžete z různých aut. Všechny jsou v dobrém technickém stavu a kromě toho vám autopůjčovna poskytne i další výhody - pojištění, asistenční služby, dálniční známku, možnost přistavení auta atd. Využít můžete krátkodobého i dlouhodobého pronájmu a dalších služeb autopůjčovna Olomouc.


Půjčovna dodávek ve Zlíně

Využijte služeb specialisty v půjčování aut a dodávek pro oblast Zlína. Půjčovna aut Vám nabízí výběr z různých vozů. Ať už si vyberete jakékoliv, budete mít jistotu auta v dobrém technickém stavu. Vozy mají pojištění, dálniční známku, asistenční služby atd. Vybranou dodávku či osobní automobil si můžete vyzvednout či po domluvě nechat přistavět.


Půjčovna aut v Ostravě

Bydlíte v Ostravě či v jeho okolí a hledáte seriózní autopůjčovnu. Obraťte se na půjčovnu aut v Ostravě a vyberte si konkrétní vůz - osobní auto či dodávku. Už víte, které bude pro Vaše účely nejlepší? Rezervujte si ho telefonicky či emailem a poté předložíte dva doklady totožnosti, zaplatíte vratnou kauci a auto si můžete odvézt.


Když je na čase vyměnit pneumatiky

Minimálně dvakrát do roka byste měli přistoupit k výměně pneumatik. Na podzim měníme pneumatiky na zimní, na jaře zase na letní. Někteří si dokážou provést výměnu pneumatik sami, ale chcete-li to mít rychle a bezchybně, navštivte pneuservis. Nemáte ještě žádný svůj oblíbený? Pneuservis Brno jistě splní Vaše nároky. Budete spokojení.


Půjčovna dodávek Brno

Potřebujete dodávku na soukromé či pracovní účely? Na krátkou či dlouhou dobu? Půjčovna dodávek Brno je tu pro Vás. Můžete si vybrat z různých vozidel. Všechny jsou pravidelně kontrolovány a jsou v dobrém technickém stavu. Vyberte si dodávku dle velikosti a typu, který potřebujete. Autopůjčovna dodávek Vám může zajistit i přistavení na předem smluvené místo.