Návrhy a realizace interiérů

Od návrhu až po realizaci interiéru

Nevíte si rady při zařizování vlastní domácnosti? Toužíte po exkluzivitě, originalitě a praktičnosti? Rádi vám nabídneme profesionální návrhy a realizace interiérů, s nimiž máme letité zkušenosti od roku 1991. Dlouhodobou praxi v oboru, kvalitní řemeslné zpracování a potřebnou kreativitu přinášíme každému, kdo se chce doma cítit útulně a komfortně.
Utváříme návrhy na základě představ zákazníků tak, aby korespondovaly s novodobými trendy v tomto segmentu a překypovaly vysokou kvalitou zpracování.

Návrh a realizace jídelny

Návrh a realizace jídelny

Moderní polička ve zdi

Moderní design s kvalitním zpracováním

Originalita nadevše

Ke každému požadavku přistupujeme individuálně. Používáme moderní výrobní zařízení a odlišné materiály v podobě dřeva, laminátu, skla nebo kovu. Předložíme vám realizace interiérů včetně prvopočátečního návrhu, přes cenovou nabídku či grafické ztvárnění, až po výsledné dokončení.

Dbáme především na luxusní a estetickou stránku věci, jež je v domácnosti tím nejzákladnějším, včetně příslušného pohodlí. Dodáme vám unikátní prostředí, které se stane pýchou vaší nemovitosti. Návrhy interiérů zajišťuje architekt, který dbá nejen na pěkný design, ale také na praktičnost místnosti. Vlastní realizace interiérů spočívá ve výrobě vybavení a jeho montáži prováděné na místě.

Vestavěná skříň na míru
Návrh a realizace pokoje
Návrh a realizace obyvacího pokoje
Realizace vestavěného aquaria
Realizace společenské místnosti
Vestavěné lednice ve skříni
Návrh a realizace moderní skřínky
Nerezové schodiště

Nadstandardně řešené návrhy interiérů

S pomocí precizní realizace interiérů vás vymaníme z běžného standardu a zprostředkujeme eleganci opředenou o spoustu dekorativních doplňků ve formě osvětlení, úložného místa, madel a ostatních prvků. Vnukneme vašim místnostem pomyslnou duši, ať už půjde o ložnice, kuchyně, obývací pokoje nebo pracovny a jídelní kouty, podívejte se na vybrané reference interiérů. I Vám navrhneme a zrealizujeme interiér na míru.

Návrh a následná realizace obývacího pokoje

Dále nabízíme

seo optimalizace: 2Rsolutions.cz